Sanal Sunucu Things To Know Before You Buy

Yüksek trafik ya da veri transferi gerektiren Internet siteleri ve on-line uygulamalar için a hundred MBit sınırsız trafik ile kesintisiz erişim sağlar. Üstün Güvenlik Kalkanı

Bulut sunucu altyapımızda yüksek işlemci hızını garanti altına alan yeni nesil Intel Xeon E5 işlemciler ve yedekli sunucular kullanıyoruz.

Administrator/Root erişimi ile kullanıcı kendi ayrıntılı kurulumları yapabilir. Yazılım ve uygulamaları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Tüm sunucu altyapısında tamamı %a hundred SSD disklerden oluşan barındırma mimarisi ile yüksek performans Yedekleme Seçenekleri

Sunucunuz, siparişinizi verdikten hemen sonra uzman ekibimiz tarafından hızla hazırlanır ve tüm uygulamalar, seçtiğiniz konfigürasyonlar ile eksiksiz bir şekilde kurularak size teslim edilir.

Tamamı %one hundred SSD disklerden oluşan mimari, genişleyebilen kaynaklar ve sanallaştırma teknolojisi ile yüksek performans sunar. Tam Sunucu Yedekliliği

Bu da müşterilerin World-wide-web sitelerinin veya uygulamalarının daha iyi çalışmasına ve performanslarının artmasına yardımcı olur.

Satın aldığınız cloud sunucu paketleri, alanında uzman destek ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde kurulur. Kullanıma hazır olduğunda ise bütün bilgilerle birlikte tarafınıza iletilir.

Siz sadece işinize odaklanın! Yüksek performanslı vds sunucular ile yavaşlık sorunlarından kurtulun ve stabil olarak çalışmanın keyfini çıkartın!

XCloud serverla ana sunucunuzdan kilometrelerce uzaktan bile erişim sağlayabilirsiniz. Fiziki sunucular ile yaptığınız her şeyi VPS sunucuyla da yapabilirsiniz.

%one hundred NVMe SSD teknolojisini kullanarak okuma/yazma hızını yükseltiyor, yedekli altyapımız sayesinde hiç bir veri kaybı olmadan yüksek hız ve performansta verilerinizi saklıyoruz.

Kullanılabilir İşletim Sistemleri Neler ? Kurulum esnasında ve sonrasında yönetim panelinizden kurdurabileceğiniz işletim sistemleri aşağıda listelenmiş olup; liste haricinde Plesk veyahutta cPanel gibi yazılımların kurulumu için teknik ebimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm kurumsal depolama altyapımız NVME more info tabanlı SSD disklerden oluşmaktadır. Dolayısıyla verilerinize en hızlı şekilde erişebilir, sunucunuzdan en yüksek performansı elde edebilirsiniz. Bu nedenle mevcut hizmetimiz NVME Sanal Sunucu olarak da adlandırılabilir.

VPS server veya bilinen advertıyla bulut sunucusu, fiziksel bir depolama sistemine ihtiyaç duyulmadan bulut teknolojisi ortamında yer alan sanal sunuculara denir. XCloud VPS sunuculara istediğiniz her yerden erişim sağlayabilirsiniz. VPS sunucu ne işe yarar?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *